Jedno z większych  forum o skuterach . ZAPRASZAMY ! :)
Strona Główna Forum motoskutery.pl Forum SPN Artykuły Download Linki Szukaj Regulamin YOUTUBE --SPN-- Mapa SPN 20 Październik 2018 08:06:01
Na skróty

stat4u
POMOC NA YT I MOTOSKUTERY.PL
 Zobacz Temat
Jedno z większych forum o skuterach . ZAPRASZAMY ! :) | PRZED NAPISANIEM POSTA UŻYJ OPCJI SZUKAJ . TEMATY POWTARZAJĄCE SIĘ BĘDĄ USUWANE | O skuterach
Autor Śmierć Forum- (Pokolenie Facebooka..)
byszer
Moderator

Miejscowość: bb
Data rejestracji: 13.04.11
Dodane dnia 22 luty 2018 12:56:32
Witam moi drodzy byli i obecni kompani z forum SPN!
Nadszedł chyba ten moment,kiedy nasze cudne forum powoli odchodzi z czołówki,zresztą nie tylko one,,,,-wiecie, FEJSBUK,i inne,to uśmierciło nasze wyśmienite grono...
Tak czy inaczej,chciałbym podziękować za te wszystkie wspólne lata na forum,na którym gdy zaczynałem to byłem notorycznie banowany przez stala smiley a ostatecznie jestem moderatorem smiley
Muszę przyznać,że był pewny etap w życiu kiedy faktycznie życie forum,życię powiązane z kulturą "skuterowców" liczyło się i to przez dosyć długi czas!
Wielu z nas odeszło z normalnych przyczyn,skutery zamienili na motocykle o słusznej pojemnosci,przesiedli się do samochodów,niektórzy założyli rodziny,nie ma czasu....a jeszcze inni odeszli na rzecz innych "mediów" łączących skuterowców smiley
A jest to rzeczą przykrą,ale zupełnie naturalną,pamietam że SPN powstało głównie i wyłącznie dla tego że nasz admin był często "poniżany" na nie istniejącym już SKUTERY>NET za chwalenie chinskich pojazdów-i tu właśnie naturą jest to,że gdy nasze forum prężniało,tamte umierało smiley
Teraz stało się to z naszym,było już nawet wyłączone,ale na moją prośbę stal je odpalił,za co serdecznie mu dziękuję smiley
Uważam że mimo że forum już nie tetni życiem jak dawniej,to notujemy że czasem ktoś je jeszcze odwiedza,i trudno by je zamykać,wkońcu te forum jest skarbnicą wiedzy!!!
Wiedzy pisanej naszymi własnymi doświadczeniami,do których lubie czasem wrócić,myślę że starzy userzy również czasem cofają się wstecz z pomocą tego "wehikułu czasu" tak ja smiley

Chciałbym by każdy kto odwiedzi ten temat zostawił po sobie własne spostrzezenie,słowo,propozycjesmiley

Dzięki za przeczytanie-Mod Team Byszer smiley

Edytowane przez stalewiak dnia 25 luty 2018 13:10:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Śmierć Forum?!?!?
stalewiak
Super Administrator

Miejscowość: warm-maz & pomorskie
Data rejestracji: 26.03.09
Dodane dnia 25 luty 2018 13:05:50
Siema. No niestety facebook wszystko zabija. Małolaci juz nie będą wiedzieli co to forum. http://www.motoskutery.pl/ też już nie opłaciłem bo mi sie to nie opłaca.
Te forum dziąła ale nie wiem jak długo bo nie idzie za żadne skarby skontaktować się z włascicielem serwera... Tak że tez może paść w każdej chwili. Pozdro smileysmiley

Youtube stalewiak

http://www.motoskutery.pl/forum/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Śmierć Forum- (Pokolenie Facebooka..)
Mateusz94
Użytkownik

Miejscowość: Strzelin
Data rejestracji: 07.09.14
Dodane dnia 15 kwiecień 2018 07:46:58
No cóż też nie zaglądam tu często zdarza się jak na prawdę w czymś potrzebuje pomocy , ale chyba na nikogo nie można tu liczyć heh
Autor RE: Śmierć Forum- (Pokolenie Facebooka..)
byszer
Moderator

Miejscowość: bb
Data rejestracji: 13.04.11
Dodane dnia 28 sierpień 2018 22:41:31
No właśnie,mało kto tu bywa,a jesli jest,to w artykułach i pozostałych tematach na szczescie znajdzie odpowiedz smiley
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Info
Jak dodać temat po zalogowaniu kliknij tu

Problem z rejestracją ?

Napisz do Administratora
Ostatnio online
Mateusz94 3 weeks
gosc 5 weeks
byszer 7 weeks
19wojtek 9 weeks